Acil Servis Hattı
Ücretsiz Keşif

PANJUR SİSTEMLERİ

Panjur Sistemleri

Bir çok yapıların yalıtım,güvenlik,estetik olarak vazgeçemediği panjur sistemleri, bir çok sistemde olduğu gibi otomasyon ile tanışmasıyla farklı bir dönemin içine girdi.

Kumandalı ve butonlu panjur sistemleri olarak imal ve montaj olabilen bu ürünler, önceden süre ayarlama özelliği ile zamanı gelince bir müdahale olmaksızın kendiliğinden açılıp kapanabilen özelliklere kavuşmuştur.

Motorlu Panjur Sistemleri ve Seksiyonel sistemler olarak yapılan ve kullanıcılara rahatlık yaşatan bu sistemler farklı malzemeler kullanılarak renk ve tasarım özellikleri ile birlikte üretilerek uygulandığı mekanlara dekoratif ve güzel bir görünüm kazandırır. Fonksiyonel kullanım ile birlikte kolaylık sağlamaktadır.

Uzun yıllardır bu sektörde yer alan ve gelişmeleri günbegün takip ederek kısa sürede uygulayan firmamız, otomatik panjur firmaları içerisinde ilk uygulayıcılardan olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinden vazgeçmeyerek ürettiği Otomatik Panjur Modellerini ekonomik olarak pazara süren firmamız, yapılarda panjur çözümleri ile hayatlarınızı kolaylaştırmaktadır.

  Panjur     Panjur modelleri     Tamir     Servisi     Panjur ipi     aluminyum Panjur     İstanbul     kordon