Figür Otomatik Kepenk Otomatik Panjur Fotoselli Kapı Sist...

Acil Servis Hattı
Ücretsiz Keşif

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

Fotoselli Kapı Sistemleri

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

Kapı seçiminde dikkat edilmesi gerek bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi firmanın yaptığı ürünün arkasında durabiliyor olmasıdır. Gözlemlerimiz şunu gösteriyor ki ucuz fiyatlı''Fotoselli Kapı''lara ödenen para tamirine ödeniyor. Uzak doğu menşeli ürünü satan firma arıza çıktığında ortadan kayboluyor telefonlara cevap vermiyor ve kaçıyorlar. (Biliyoruz çünkü yeni yapılmış ürünlerin tamirine yapana ulaşamadıkları için bizi çağırıyorlar.)

Bir diğer meselede çin malı ürünü alman yada italyan olarak tanıtıp yüksek meblağlar alarak yüksek kazanç elde edenlerin olmasıdır. Muşteri üzerinde yazmadığı için buna aldanmakta ve haksızlığa uğratılmaktadır. Bazı kurnaz firmalar dışta görünen aksamları italyan ve alman malı içte görünmeyen aksamları ise uzak doğu malları yerleştirerek bu işlemi yapıyorlar. Biz firma olarak referanslarımızın arasından bir kaçını seçerek ürünün arkasında ne denli durduğumuzu ve arızalarda ivedi olarak ekip gönderdiğimizi bilmeniz amacıyla yaptığımız işlerin telefonlarına ulaşıp sorgulamanızı tavsiye ediyoruz.

Otomatik Kapılar başlıca şu sebeblerden dolayı tercih edilirler. İnsan gücü gerektirmediği gibi elektrik kullanımında çok cimrilerdir. Otomatik olduklarından kışın kapının açık unutulması derdine son verdikleri gibi yazında ses ve tozdan mekanınızı korurlar. Konum seçenekleri sayesinde sürekli açık yada kapalı, dıştan ve içten giriş yasakları ve giriş serbestleri ayarlanabilmektedir. Hava koşullarına göre açılma ve kapanma hızları ayarlanıp kötü hava şartlarında iç mekanla dışarısının etkileşimini ileri derecede minimize eder.

Fotoselli Kapı, emniyetin ve zerafetin serüveni, elektrik ve elektronik teknolojisiyle farklı bir anlam taşıyor artık . Ağaçtan, demirden, aluminyum ve plastikten yapılan kapılar teknoloji ile birleşmesiyle birlikte hayal dünyamızı zorlayan yenilikler getirdi. Firmamız tarafından siz müşterilerimizede sunulan bu akıllı kapıları yakından inceleyip siz değerli müşterilerimizede faydalı bilgiler sağlamayı kendimize ilke edindik.

Ürünümüz 2 versiyondur. Motor, işlemci ana kart türk malı emniyet fotoseli ve radarlar isveç malıdır. 2 yıl garantili 5 yıl parça bulundurma garantilidir.

Diğer ürünümüz ise tamamiyle italyan malıdır ve garanti süreleri bunun içinde geçerlidir. Sizde net fiyat belirlemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz..