Figür Otomatik Kepenk Otomatik Panjur Fotoselli Kapı Sist...

Acil Servis Hattı
Ücretsiz Keşif

CAM BALKON SİSTEMLERİ

Cam Balkon Sistemleri

GETİRDİKLERİ:

Cam balkon sistemleri, bir balkonun balkon özelliğini koruyarak ekstra bir oda haline getirmektir. Rüzgar, su ve toz geçmesini önler. Böylelikle balkonunuzda hava muhalefetiyle karşılaşmadan oturabilirsiniz. Opsiyonel olduğundan istenilen zamanda balkon haline getirebilirsiniz.

Görünüm olarakda göze hitap eden bu sistem farklı renk seçenekleri ile ortama adapte edilebilir. Aynı zamanda camların da renk seçenekleri olması sayesinde gündüz içeriyi göstermeyebilir. Rahat kullanımı ve kalitesi sayesinde yıllarca sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Güvenilirlik:Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperli olup kırılma esnasında canlılara ve cansız eşyalara zarar vermeyecek şekilde zerrelere ayrılır. Kırılması çok güç olan temperli camlar kasıtlı şekilde kırılmaya çalışıldığında dahi (bir cisimle vurarak)kolay kolay kırılmazlar. Aluminyumun sertliği ile bulaşan temperli cam tam güvenilir bir sistem oluşturur.

Balkonlarınızdaki keyfi herhangi bir mevsime indirgememeniz için size cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz. Fiyatlar ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz...